Infrapanel Philips Vitae/Dr.Fischer

loading
Infrapanel Philips Vitae/Dr.Fischer

Hľadáte doplnky do sauny?

Skontaktujte sa s nami.

 

■  West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.sk
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 14 hod)

Poslať

Infrapanel Philips Vitae/Dr.Fischer

E-shop

Spotrebiteľská cena s DPH: 162 EUR

Spotrebiteľská cena bez DPH: 135 EUR

ks
Špičková technológia:Infrapanel Philips Vitae/Dr.Fischer

 


Podstatou používania infrasauny je detoxikácia a prehriatie tkanív pomocou hĺbkového tepla. Tento účinok je tým silnejší a účinnejší, čím je väčšia prenikavosť infra lúčov do hĺbky kože. Táto prenikavosť je tým väčšia, čím je kratšia vlnová dĺžka infračerveného žiarenia.
V dnešnej dobe sa infasauny čoraz viac rozšírili nielen pre súkromné účely, ale aj v zdravotných centrách. Používajú sa v prírodnej medicíne, tradičnej medicíne, v kozmetike, v hoteloch, penziónoch, kúpeľoch. V infrasaunách iSauna sauna manufaktury infračervené žiarenie zabezpečuje infrahalogénové lampy Philips Vitae / Dr.Fisher (špičková technológia). Výsledkom dlhých experimentálnych procesov je špeciálne na tento účel vytvorené parabolické zrkadlo, ktoré s maximálnou účinnosťou odráža infra lúče späť do kabíny, čím zabezpečuje maximálnu účinnosť a regulovateľnosť zaťaženia infražiarenia. To znamená, že infrazaťaženie tela je relatívnou pozíciou tela a infralúčov efektívne a dobre regulovateľné.
Philips vytrvoril špeciálne pre infrasauny sériu infrahalogénových lámp Philips Vitae, ktoré zabezpečujú celé spektrum (vlnovej dĺžky) infračerveného pásma. Na trhu sú Philips Vitae infražiariče jedinečné, pretože obsahujú aj krátkovlnné infralúče, ktoré napomáhajú vniknutiu do najhrubšej pokožky (5-6 mm) a tým sú schopné zabezpečiť najúčinnejšie infražiarenie.

Infračervené pásmo
V rámci celého infračerveného pásma vyžaruje infrahalogénová lampa Philips Vitae optimálne zloženie (skladá sa z A,B a C infračerveného žiarenia, špičková technológia), ktoré je najideálnejšie pre ľudskú pokožku. Tak pri ideálnej hĺbke vniknutia pod pokožkuzabezpečuje optimálnu tepelnú pohodu. Lampa Philips Vitae Dr. Fischer zabezpečuje teplo podobné prírodného slnečného žiarenia.
Žiarenie celého infračerveného pásma a rovnomerné a hĺbkové zohriatie pokožky a podkožného tkaniva zabezpečuje efektívnu detoxikáciu.
Infračervené žiarenie A (krátkovlnné): Infračervené žiarenie IV A infra halogénovej lampy Philips sa zhoduje s infračerveným žiarením IV A slnka. Toto žiarenie zabezpečuje pre vrchnú vrstvu pokožky (subkután), hĺbkové (5 mm), účinné a príjemné prehriatie. Výsledkom je pocit oveľa väčšieho tepla ako je teplota v kabíne. Pri vyvíjaní žiariča kladali vedci a projektanti veľký dôraz aj na prirodzenú absorpčnú schopnosť tepla pokožky.
Infračervené žiarenie B (stredná vlna): Infrahalogénová lampa Philips Vitae produkuje 5 krát silnejšie infračervené žiarenie IV B ako slnko. Infračervené žiarenie IV B (stredná vlna) má schopnosť preniknúť až 3-4 mm hlboko do pokožky, je zodpovedná za rovnomerné zohriatie podkožnej vrstvy.
Infračervené žiarenie C (dlhovlnné): Tieto lúče v prírode nedosiahnu povrch Zeme. Infračervené žiarenie IV C (dlhovlnné) zabezpečuje iba zohriatie povrchu, bez preniknutia do hĺbky pokožky. Z dôvodu, že schopnosť prenikania IČ žiarenia IV C je menšia ako pri žiarení IV A, jeho úlohou je upozorňovať snímače bolesti, ktoré sa umiestňujú pod pokožkou.


Technické informácie infrapanela Philips Vitae:
- Na prevádzkovanie infrapanela Philips Vitae je potrebný 230 V-ový jednofázový elektrický obvod
- Svetelné telesá sa predávajú s výkonmi 350W, 500W a 750 W
- Infrapanel Philips Vitae má životnosť je 5000 prevádzkových hodín. To znamená, že pri priemernom používaní je životnosť infrahalogénovej lampy 30-35 rokov
- Infrapanel Philips Vitae má rozmery: šírka 110 mm, výška 922 mm, hĺbka 90 mm
- Farebná teplota infrahalogénovej lampy: 1750 Kelvin
Výhody kombinovaných, tradičných sáun a infrakabín, infrasany iSauna sauna manufaktury
Výhody iSauna sauna manufaktury možno ďakovať zabudovaným halogénovým infražiaričom Philips Vitae a sekcionálnemu inteligentnému digitálnemu lcd ovládaču.

K dokumentumom na stiahnutie odporúčame Adobe Acrobat Reader, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť kliknutím na odkaz:

Adobe Acrobat Reader na stiahnutie

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

sk hu de en at cz
Obsah koša
0