Stiahnuť (PDF)

Sauna seansa


Ledva znesiteľná horúčava, stekajúce kvapky potu, jedinečná regenerácia. To je sauna: prevencia a liečba v jednom. Sauna pre človeka modernej doby znamená v prvom rade miesto úplného uvoľnenia, relaxácie, kde striedaním chladného a horúceho vzduchu cievy a póry sa najprv rozšíra, potom sa uzavrú, a nadmerným potením sa telo zbavuje toxínov. Pravidelným saunovaním sa môžeme zbaviť aj účinkov stresu, produktom nášho zrýchleného sveta.

 

Sauna Seansa® - saunovanie sa stane zážitkom

 

Sauna Seansy® vyvolajú v suchej aj parnej saune „ducha” dobrej nálady a dobrého duševného stavu. Na tento program saunovania používame výraz „Poliatie” doslovným prekladom nemeckého výrazu „Aufguss”. Počas Sauna Seansy® sa majster sauny zdržuje spolu s hosťami v saune, postupne zvyšuje teplotu sauny, sauna kabíny dávkovaním aróm, tým zabezpečujúc aklimatizáciu hostí. Sauna majster zabezpečuje individuálnu ventiláciu, svojou sauna vlajkou a osuškou mieša horúci vzduch okolo hostí. Počas poliatia majster sauny srdečne odpovie na vyskytujúce sa otázky, ktoré sa týkajú saunovania. Okrem toho sauna majster dohliada na sauna oddelenie, a kontroluje pravidlá správneho a hygienického saunovanie. Sauna Seansy® sa ďalej líšia od tradičného saunovania aj v tom, že vďaka majstra sauny na Sauna Seansoch® je väčšinou konverzácia, vtipkovanie. Sauna programy nasledujúce po sebe sú čoraz viac intenzívnejšie. Dĺžka jednotlivých sauna programov je maximálne 12-15 minút, ale keď niekto cíti, že mu bolo dosť, kludne môže opustiť saunu. Po saunovaní nasleduje chladenie, nakoniec relaxácia.

Sauna Show - Sweeet Honey – medový dotyk

 

Medová sauna seansa zhŕňa v sebe teplo sauny, vôňu aromatických éterických olejov a koňaku, a blahodarné účinky kvetového medu. Po krátkom „predpotení“ natierame našu pokožku medom stekuteným vplyvom tepla, ktorý sa cez póry vstrebáva. Minerálne látky vyživujú našu pokožku, zanechajú ju hodvábnu a zdravú.


Ice Mint Kamikaze sauna seauna

 

Ľadový kontrast intenzívne horúceho vzduchu a ľadu – spolu s technikou majstra sauny – sauna seauna má osviežujúci vplyv a povzbudzuje krvný obeh. Vďaka mäty priepornej sa dýchacie cesty vyčistia. Striedaním tepla a chladu sa stimuluje organizmus, pociťujeme príjemné mrazenie, vplyvom čoho sa vyplavujú hormóny šťastia.

Citrus Cooler - osviežujúci citrus sauna seansa

 

Naše telo sa bráni extrémnym podmienkam v saune potením, pričom sa z nášho organizmu vylučujú nielen toxíny, ale aj mnoho minerálnych látok. Preto majster sauny v saune ponúka čerstvé ovocie najprv na pretrenie pokožky, potom aj na ochutnanie. Vitamíny a minerálne látky sa vstrebávajú po saunovaní oveľa intenzívnejšie.

Tia Maria sauna seansa- inšpirovaná kávo

 

Pri prvom víkendovom poliatí nášho sauna-koktailu sa mieša jedinečná vôňa kávy s aromami čokoládového likéru a vanílie. Sauna Seansa povzbudzujúca telo, dušu a myseľ má nielen detoxikačné a protistresové účinky, ale má vynikajúce účinky v zlepšovaní nálady.

Tequila Sunrise - soľ života 

 
Po krátkom „predpotení” – pričom sa vo vzduchu sauny vznáša povzbudzujúca aroma Tequily – hostia vtierajú do spotenej pokožky jemnú himalájsku soľ, ktorú im ponúka majster sauny. Himalájska soľ používaná ako prirodzený telový peeling zbavuje pleť odumretých buniek podkožia, čím bude naša pokožka zdravšia. Soľ aktivuje naše potné žľazy, tým zvyšuje detoxikáciu. Obsahuje mnoho stopových prvkov a minerálnych látok, ktoré sa do pokožky ľahsie vstrebávajú cez rozšírené póry.
Tequila Sunrise sauna seana obnovuje, spevňuje pokožku a znižuje stopy celulitídy.
 

After Eight - mäta na zobudenie podvečerných zmyslí

 
Prvé poliatie večerného čarovného kúpeľa s aromou mäty a čokolády zamieri na zmysel. Ochladzujúcimi a čistiacimi účinkami mäty sa osviežia dýchacie cesty a zmysel. Vôňa čokolády uvolní endorfin, hormón šťastia, pričom majster sauny svojou vlajkou neustále mieša horúci vzduch.
 
 

Pina Colada - sauna seansa v tropickej nálade

 
Po veselom predstavení brušného tanca program pokračujeme v saune, kde vytvoríme horúcu, tropickú atmosféru. Charakteristická aroma bieleho rumu sa mieša so sviežou vôňou južného ovocia. Zosilňuje náš imunitný systém a zlepšuje náladu, navyše majster sauny sa stará o nezabudnuteľnú náladu, ktorú korunuje čerstvý ananás posypaný kokosom.
 
 

Chocolatte flip - sladký pocit (parná sauna)

 
Na rozdiel od ostatných seans tento program sa neodohráva vo fínskej saune, ale v parnej saune pri teplote 45 °C. Hostia si na telo natierajú čokoládový krém, ktorý sa v teple a pri vysokej vlhkosti roztopí a vstrebáva cez pokožku. Svojou chutnou vôňou nás omámi, vyzdvyhne nás zo šedej každodennosti. Čokoláda obsahuje kakaové maslo, ktoré vďaka vysokému obsahu antioxidantov výborne zabraňuje starnutiu pokožky. Očividne zlepšuje kvalitu unavenej a poškodenej pokožky.

 

Yoghurt Dream - Jogurtová para (parná sauna)

 
Tento program patrí medzi programy aktívnej starostlivosti o pleť, odohráva sa v parnej kabíne. Po niekoľkominútovom predpotení – obklopení aromou medu a vanilky – majster sauny vleje malé množstvo medového jogurtu do rúk hostí, čo počas seansy nanášajú na svoju pokožku. Vplyvom tepla a živej kultúry v jogurte sa pokožka stáva hodvábne jemnou a zdravo vyzerajúcou. Vynikajúci program na hodné ukončenie sobotňajšieho večera.

Odporúčané produkty

Esencie do sauny 100 mlEsencie do sauny 100 ml
Med do saunyMed do sauny
Olej do sauny s eukalyptomOlej do sauny Rento s eukalyptom
Citrusovỳ vonnỳ olej do sauny  RentoCitrusovỳ vonnỳ olej do sauny Rento
Harvia luxusný set do sauny (vedro, naberačka, vlkomer-teplomer)Harvia luxusný set do sauny
sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažér zaslanie správy