Názory o iSauna - O nás hovorili a písali

loading
Názory o iSauna sauna manufaktury

Váša mienka je pre nás dôležitá!

Napíšte nám Vašu mienku, Váš návrh, aby sme nami vyrábané sauny, sauna domčeky, wellness priestory vedili prispôsobiť k Vaším potrebám!

Poslať

Podobné sauny, produkty

Naši sauna zákazníci písali:

 

 

Léder Zoltán – Interiérový návrhár - 2014

„ Našiel som Vašej stránke plán interiéru pekárne Lipót, čo ma presvedčil o profesionalite. Na základe tohto som svojmu zákazníkovy doporučil, aby sme poverili s plánovaním a realizáciou individuálného wellness svetu firmu Infraworld Kft. (s.r.o). Počas spolupráce sa mi páčila Vaša otvorenosť, kreativita a Vaša lojalita. S viacročnou praxou čo mám za sebou môžem povedať, že je veľmi zriedkavé to, aby som vedel ako interiérový návrhár takto flexibilne pracovať s firmou, ktorá vyrába aj realizuje. Mám pocit, že budeme mať ešte spoločnú prácu!. "

 Thomas Duda

„V Novembri sme si pozreli v Max City v Törökbálinte tú saunu, na základe ktorej sme si objednali od Vás jeden exteriérový sauna domček. Uskutočnila sa prehladka miesta. Na našu maximálnu spokojnosť sa nám podarilo zostaviť pomocou inteligentného, konštruktívného prístupu Vášho spolupracovníka príslušenstvo, čo budeme chcieť do sauny. V showroome sme tiež úspesne jednali. Konštrukcia podľa naších predstáv bola cenovo vyššia, než pôvodná suma čo sme určili na stavbu sauny, ale vysoká kvalita čo sme vydeli na stránke a v showroome nás presvedčila. Sauna bola odovzdaná v sľúbenom termíne, a takto si už na Vianoce mohla rodina spolu vychutnávať saunovanie v sauna domčeku.”„ S Váším sauna dizajnér spolupracovníkom sme maximálne spokojní. Je milý, inteligentný, korektný, svojími dobrými nápadmi, ale nie naliehavo, nám pomohol zostaviť pre nás tú najvhodnejšiu konštrukciu. Spolupracovníci, ktorí montovali saunu tiež boli milí a usilovní. Zriedkavá je takáto firma, radost bola s Vami pracovať. ”

Herbert Dénes - 2012

„ Na stránke www.szaunagyartas.hu som našiel Vašu firmu a ďalsie inšpirácie sme dostali  zo stránky www.külteriszaunahaz.hu. Pre mňa bolo najsympatickejšie, že podľa individuálnych potrieb pripravujete sauny a o saune dostaneme 3D plán zadarmo. Mali sme dosť jednoznačnú predstavu záhradnej sauny, ale iSauna manufaktura nám svojími riešeniami rozšírili hranice možností. Teraz už vieme, že čo znamená veta „sauna na  mieru odzrkadľuje osobnosť nášho zákazníka. "

Vladimir Petrov - 2014

„ iSauna Manufakturu sme našli na internete, a na prvý pohľad sa zdalo, že je bizarný nápad  poveriť jednu maďarskú firmu na projektovanie a stavbu sauny vyhovujúcej všetkým naším potrebám do nášho domu na Cypre. Otvorenosť personálu, priebežná komunikácia, profesionalita a vizualizácia nás presvedčili, že sme si vybrali dobre. Pred niekoľkými dňami sme prevzali našu saunu, ktorá prekonala všetky naše predstavy. Vďaka. "

Július Suvert - 2014

„ Do rodinného domu, ktorý sa stavia na Slovensku sme si chceli fínsku saunu a jeden nás známi Vás doporučil. Už počas prvého rozhovoru ste ma presvedčili, že je logickou voľbou  infrasauna a Himalájska soľná terapia k fínskej saune. Každý člen rodiny si vie maximálne využiť rôzne funkcie sauny. Sme veľmi spokojní, a dúfame, že naším doporučenín ešte viac zákazníkov sa bude môc tešiť z ručne pripravených výrobkov.

Scheibenbauer Christofer - 2012

„Na ich prácu je typická presnosť a pozornosť, tak ako na sauny i na zákazníka”

Ján Gaspar - 2013

„Po nepríjemností, ktoré som zažil počas stavby som hľadal takú firmu na výstavbu sauna wellnessu, ktorá drží v jednej ruke výstavbu od plánovania po realizáciu. Okolo 150 m2 suterénu sa premenilo na funkčný wellness s čistým dizajnom.”

Jörg Hennerichi - 2014

„ Veľa sme rozmýšlali na tom, že či má byť sauna interiérová, alebo exteriérová. Srdce nás tahalo k stavbe exteriérovej sauny kôli peknému vyhľadu. Vedeli sme, že chceme saunu v minimalistickom štyle k čomu treba veľa skla a báli sme sa, že v zime si saunu nebudeme vedieť vhodne vykúriť. Trpezliví a pomocní personál firmy nás uistil, čo ďakujeme, pretože sme si už užili saunu a máme ju veľmi radi. ”

Anita Bachmann - 2014

" Dovoľte mi, aby som Vám i Vaším pracovníkom poďakovala tvrdú prácu a rýchlosť, ktorú ste poskytli pri novo vzniknutom  probléme. Radosťou Vám oznamujem, že sauna bola už viac-krát vyskúšaná a s riešením pri poslednej oprave už bezchybne funguje.

 Lukács Anna - 2012

„ Na Himalájskej soľnej stene v našom exterierovom sauna domčeku nastalo kryštalizovanie soli.  Volali sme servisnú linku spoločnosti, ktorí sa s nami rýchlo skontaktovali a veľmi ochotne vysvetlili, že kôli čomu je toto, ubezpečili nás, že je to prirodzená reakcia a upozornili nás na to, ako sa môžeme v budúcnosti tomuto vyhnúť. Pre nás bolo veľmi dôležité, aby firma bola ochotná i v budúcnosti pri prípadnej poruche, nielen po kúpu vyrobku. "

Forster Markus - 2012

„Úprimne priznávam, že viac spoločností som navštívil v súvislosti stavby sauny, pretože som chcel kúpiť dobrú kvalitu čo za najnižšiu cenu. Počas prehliadok v showroomoch som videl, že peniaze odzrkadľujú kvalitu a pri tomto výrobku je to tiež pravda, že najlacnejšie je najdrahšie. Našiel som veľa dobrých firiem, ale si myslím, že som si vybral tú najlepšiu! ”

Jürgen Häberle - 2013

„Moja rodina už roky žije tak, že dáva pozor na svoje životné prostredie a hľadali sme takú firmu pri stavbe nášho domu, záhrady, ktorá vykononáva svoju prácu tiež na tomto princípe. Pre nás bolo doležité, aby náš sauna domček bol vyhotovený z kvalitných príprodných materiálov a vyrezaním použitého dreveného materiálu neboli poškodené daždové pralesy. Vďaka izolovanému sklu, a LED osvetleniam je sauna domček šetrný na energiu. Sme vďačný za spoločné rozmýšľanie a bezchybný výsledok”.

Fritz Hubmann - 2014

„ Objednali sme si kombinovanú saunu do nášho penzióni vo Švajčiarsku, ktorú na základe telefonického jednania nám vyhotovili presne podľa 3D plánov. Pri prebaní sauny sme sa rozhodli, že s Vašou firmou chceme i naďalej spolupracovať, a tak nás napadlo, že Vás poveríme s plánovaním rodinného domu, ktorý budeme onedlho staviať. Plány absolútne odzrkadlujú náš vkus, a zvlásť vďaka za to, že pomocou plánov ste uľahčili prácu i ostatným profesiám.

Andrej Mirossay - 2012

„ Ked som vyhľadal Vašu predvádzaciu sieň som mal veľa otázok ohľadom používania, vytvorenia sauny, ohľadom materiálu a stavby sauny.Váš koľega mi navrhol, aby som išiel sa pozrieť do Vašej výrobni v Hédervári, kde na  všetky moje otázky dostanem odpoveď. Bol som vďačný za možnosť, lebo som sa chcel detailne presvedčiť, že sa rozhodnem dobre, ak budem kupovať od Vás. Vo výrobni stolári mi všetko ukázali a s trpezlivosťou odpovedali na všetky moje otázky.”

- Berger György - 2012

„ Počas návštevy výrobne v Hédervári ústretovosť personálu nás ešte lepšie presvedčil o tom, že sme si zvolili dobrú firmu. Na všetky otázky sme dostali odpoveď.Na sauna domčeku čo práve bol počas výstavby na západ nám ukázali všetky luxusné doplnky. Na základe tohto sme aj mi rozširovali svoj sauna domček s vykurovaným oddychovým prestorom, krbom s imitáciou ohňa, sedačkou, a Smart televízorom. Ďakujeme ešte raz za pozvanie!”

Ing.Koloman Olegra - 2013

„ Sauna ovládač na diaľkové ovládanie naše 3 ročné dieťa začarovalo. Volali sme centrálu, kde ešte v ten deň nám poslali s kurieskou službou jeden nový ovládač, a tak už na druhý deň sme vedeli znovu používať saunu.”

Claudia Morton - 2013

„Niekoľko rokov s mojím prateľom už žijeme v Los Angeles. Počas našej návštevy Maďarska sme uvideli Vašu prácu na výstave a už aj sme sa zamilovali do sauny s ergonomickými lavicami. Pri našej návšteve sme sa stretli znovu s tou prefesionalitou čo odzrkadľujú Vaše sauny. Dovozom do Los Angeles nebol žiadny problém, cenovú ponuku na dovoz sme dostali už na druhý deň. Bola to vopred zorganizovaná, profesionálna práca. V našom domove zmontovali kolegovia saunu, ktorá sa i naším priateľom veľmi páči.”

Kevélyi Norbert - 2014

„ Na saunagyartas.hu webovej stránke sa mi obzvlásť páči sauna webshop časť. Ľahko som našiel pre mňa vhoné doplnky do sauny, čo som si vedel ihneď aj objednať. Zvolil som si platbu s bankovu kartou a o dve dni som si mohol prevzať doma zvolené výrobky."

Jász Ferencné - 2014

“ Spoznali sme vnich takí odborní tím, ktorí svojou proaktivitou, flexibilnym menedžmentom, odbornou znalosťou, a odhodlaním voči rozvoju nám dokázali, že  sa oplatí s nimi pracovať.”

  Surman Bálint - 2016

"Veľmi pekne ďakujeme rýchlu a náročnú prácu. Po mojej dovolenke som si pozrel kabínu a soľnú stenu. Vyzerá fantasticky a toto je názor i majitela J. Predstavoval som si absolútne takúto kabínu. Dcéra majiteľa si už vyskúšala kabínu a veľmi sa jej páči.Je útulná, vyzerá prefekte a je zdravá. Jedným slovom super!"

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0