St. Moritz - Švajčiarsko,
Infra sauna a bio sauna v Alpách

loading
Biosauna - infrasauna s parou a soľnou terapiou
  • Biosauna - infrasauna s parou a soľnou terapiou
  • Plánovanie a stavba sauny na mieru
  • Infra sauna s parou

Infra sauna a bio sauna vo švajčiarskych Alpách

 

Mesto St. Moritz je jedným z najobľúbenejších lyžiarskych stredísk vo Švajčiarsku. Z 12 najznámejších lyžiarskych terénov Álp práve tu si užívajú známe osobnosti zimné mesiace v znamení luxusu.

Náš zákazník zo St. Moritz-u si už od nás zakúpil jednu exteriérovú kombinovanú saunu, ale nakoľko boli s name spokojní, a manželka potrebovala detoxikačné účinky infra sauny, a pre deti – nakoľko ich trápi astma – zas potrebovali parný generator EOS-Steamer a soľnú terapiu, preto sa rozhodli aj pre interiérovú bio saunu.

Na žiadosť nášho zákazníka sme mu podľa poslaných surových fotiek vytvorlili plány kompletnej wellness miestosti s obkladom stien, so zaveseným stropom a so saunou. Podľa týchto plánov sme steny odpočívarne aj spálne obkladali preglejkou z amerického orechu. Zavesený strop sauny sa vyrobil z panelov z orechovej preglejky s rozmerom 3x10cm. Naším cieľom v tejto miestnosti bolo, aby sme spojili prirodzenosť dreva a dizajn s biosaunou s jednoduchými líniami a priateľskou náladou.

Tým sme vytvorili individuálnu kabínu, v ktorej sa stretne hĺbkový účinok infra sauny s parnou a aromatickou terapiou. Manželka nášho zákazníka priamo miľuje infra saunu, nakoľko pomocou jej sa môže zbaviť prebytočných kilogramov pribraných počas tehotenstva tak, že jej pokožka zachová svoju pružnosť. Infra sauna je šetrná aj pre deti, lebo vďaka parnej saunovej peci EOS-Steam funguje pri nízkej teplote, pritom soľ a zmes byliniek majú liečebné účinky na ich astmu a alergiu.

Nakoľko v Alpách panuje počas 6 mesiacov zima, je dôležité, aby imunný system setí aj rodičov bol čo najsilnejší. Práve na to slúži bio sauna s himalájskou soľnou terapiou, ktorá je vynikajúcim prostriedkom na zachovanie zdravia a liečenie prípadných ochorení. Himalájska soľ svojimi 84 rôznymi minerálnymi látlami a svojou mikroklímou posilňuje imunný system, a čistí dýchacie cesty.

Špecialitou parnej sauny je integrované okno, obklad z orechovej preglejky a najnovší kombinovaný ovládač iSauna sauna manufaktury. Počas projekcie sme saunu vytvorili tak, že sme ju postavili k existujúcemu oknu, tým je môžné počas saunovania sa kochať v kráse okolitých hôr. Okrem okna a dverí je sauna vybavená aj jedným zahnutým oknom, tým je dizajn v súľade s prírodou.

Preglejku z amerického orechu sme použili okrem dekorácie saunovej miestnosti aj na vonkajšej stene sauny, čo v kombinovaní s červeným cédrom vyžaruje jedinečnú atmosféru.

Novinkou našej výroby kombinovaných a parných sáun je multifunkcionálny ovládač iSauna sauna manufaktury.Je to ovládač s dotykovou obrazovkou, pomocou ktorého môžeme ovládať funkcie infra sauny, parnej sauny a funkciu svetelnej terapie. Farbu displeja je nastaviteľná zo 6 farieb, je vodotesný. Jedinečnosť sauna ovládača spočíva v tom, že je vybavený vetracou funkciu, ktorá po saunovaní automaticky perfektne vysuśí kombinovanú kabínu.

Spätná väzba našich zákazníkov je veľmi pozitívna. Vraj až denne dvakrát si užívajú liečebné účinky infra- alebo parnej sauny a himalájskej soľnej terapie.

Takisto oceňujete jedinečnú, ručne  a s vášňou vyrobenú prvotriednu kvalitu? Poslaním iSauna manufaktury je aby sauna-wellness poskytla potešenie pre Vás a Vašu rodinu!

 

■  West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.sk
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 14 hod)

Poslať

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažér Zaslanie správy Online prieskum sauny