Banská Štiavnica Slovensko,
Vidiecky turizmus v znamení luxusu

loading
Vidiecky turizmus
  • Vidiecky turizmus
  • Wellness sauna domček
  • Wellness sauna so zimnou záhradou
  • Vidiecke pohostinstvo sauna domček
  • Wellness sauna s ponornou kaďou

Vidiecky turizmus v znamení luxusu

 

Vidiecky turizmus je strávenie voľného času oddychom vo vidieckom prostredí. Vidiecky turizmus je špecifická forma cestovného ruchu. Motivácia je zvyčajne zameraná na spoznanie niečoho nového.

Podstatou vidieckého turizmusu je nielen vidiek, ale aj vidiecke prostredie. Vidiecky turizmus je stretnutie sa mestského človeka s prírodou. Vidiecky život bol vždy príťažlivý mestskému človeku. Vidiecky turizmus obnoví vzťah človeka s prírodou.

Vidiecky turizmus je jednou najvzrušujúcou formou na to aby turista priamo mohol spoznať p život, kultúru, zvyki jednej dediny, jedného kraja. Vidiecky turizmus zahŕňa aj vidiecke pohostinstvo. Vidiecky turizmus je komplexnou formou na oddych.

Majiteľ exteriérového sauna domčeka na fotkách vyzdvihol na novú úroveň tento typ oddychu. Jeho predstavou je spoznať vidiecký turizmus v znamení wellness, spa a luxusu. Stretnutie sa človeka s prírodou a wellness zážitkom.

Sauna vo vidieckom cestovnom ruchu nie je prekvapujúca nakoľko sauna vznikla v menších kmeňoch, na dedinkách.

Vidiecký turizmus je stretnutie sa zážitku spoznania niečoho nového, príprody a zdravého prostredia.

Exteriérový sauna domček s wellness, spa je naj ideálnejším doplnkom na oddych z výletov, a túr organizovaných v rámci vidieckého turizmu.

Sauna je tiež jedno miesto kde sa stretáva zážitok, príproda a zdravie.

Vďaka skleneným povrchom sauna domčeka Cube Luxury Garden človek zostane blízko prírody a môže sa počas saunovania kochať v jedinečnej kráse prostredia.

Fínska sauna a infrasauna zabezpečuje blahodarný vplyv na zdravie. Zážitok poskytuje luxusný dizajn sauna domčeka, akumulačná pec do sauny a možnosť toho, že po potnom kúpeli si môžeme ochladiť naše vyhriate telo pod sprchou alebo v zime v snehu.

Po zážitku z wellness sauny a ochladenia môžeme pokračovať oddych použitím ponornej kade. Pod sklenenou strechou, medzi stĺpmi z tehiel sa nachádza vedľa sauny jedna ponorná kaďa s možnostiou vykurovania. Jedinečnosťou kade je, že pomocou pece na drevo môžeme regulovať teplotu vody.

Nová sauna wellness služba so zimnou záhradou. Vyžiadajte si 3D plánovanie a našu ponuku ak chcete vyzdvihnúť na novú úroveň vidiecký turizmus alebo zážitok z domáceho wellness.

Ste otvorený na kreatívne riešenia sauna wellness? Je už zastaralý sauna wellness záhrada vo Vašom domove, penzióne, v hotely?  Vystúpte o stupeň na vyššiu kvalitu s iSaunou!

 

■  West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.sk
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 14 hod)

 

Poslať

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažér Zaslanie správy Online prieskum sauny