Pekáreň, kaviareň, cukráreň Lipót – Győr

loading
Interiérová architektúra - pekáreň, kaviareň, cukráreň Lipót
 • Interiérová architektúra - pekáreň, kaviareň, cukráreň Lipót
 • Pekáreň, kaviareň, cukráreň Lipót – interiérová architektúra
 • Interiérová architektúra pekáreň, kaviareň, cukráreň Lipót – Győr
 • Obchod,pekáreň, kaviareň, cukráreň interiérový dizajn
 • Interiérová architektúra - pekáreň Lipót
 • Interiérová architektúra, plánovanie, realizácia v jednej ruke
 • Kaviareň, cukráreň interiérový dizajn Győr
 • Vnútro kaviarne, interiér pekárne realizácia Győr
 • Projektovanie interieru- interierový dizajn Bratislava

Rozmýšľate o obnove Vášho podnikania?

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: szilard.darnai@luxusnesauny.sk

Online prieskum sauny

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

 Pekáreň, kaviareň, cukráreň Lipót – Győr à la iSauna

Výnosný interiérový dizajn znamená dvojitý obrat

 

Vedomá interiérová architektúra, príjemná atmosféra = dvojitý obrat

Interiérová architektúra, interiérové práce sú vždy pre nás vždy potešením, lebo každá pekáreň, kaviareň, cukráreň je iná. Takto sa stalo, že majiteľ pekárne Lipót v centre mesta Győr si vytíčil cieľ riešenia komplexného interiérového dizajnu.Interiérová architektúra, plánovanie a realizácia bola zverená nám. Táto pekáreň Lipót v centre mesta Győr je vynimočná medzi pekárňami Lipót, lebo okrem pekárne bola v nej vytvorená aj kaviareň a cukráreň. Prvotným cieľom bolo navrhnúť taký predajný priestor ktorý bube mať 15-18 miest na sedenie (namiestno súčasných 8 miest), kde si rodina a priatelia môžu pohodlne spotrebovať raňajky alebo popoludnajšiu kávu s koláčom.

Dizajn, fukčnosť, výzor

Pekáreň, kaviareň, cukráreň v centre mesta dostala jedinečný vzhľad s materiálmi špičkovej kvality a sofistikovaný dizajnom. Kvalitu a atmosféru vnútra pekárne zvyšujú presklené chladiace skrine pripravené na mieru, skryté LED osvetlenia, špeciálne navrhnutý strop, pohovky a zariadenie. Zvlástný dizajn a praktickú funkčnosť sme pripravi s prihliadnutím na potreby zákazníkov. Žiadosťou zákazníkov pekárne bolo, aby si mohli zakúpené pečivo skonzumovať na mieste. Takto sme umiestnili do predajného priestoru jednu špecialne postavenú pohovku, kde zákazníci môžu skonzumovať nie len raňajky a kávu, ale môžu držať tu aj rodinné oslavy, priateľské stretávky alebo party pre deti. Priateľskú atmosféru pekárne dáva vlastné LED osvetlenie, ku ktorému bol pripraveny aj špeciálny návrh. Vybrané svietidlá a vyzarujúce svetlo zo skrytych miest osvetlujú vyrobky a stoly, a tak pri zvyrazní tovaru zabezpecujú rodinnú atmosféru zákazníkom. Specialne navrhnuty strop z fínskej osiky opticky zdlzuje priestor a jej provotiredny materiál nás zblizuje s prírodou. Vďaka vstavaným nábytkom, modulárnej konštrukcii v prípade zmeny dizajnu, alebo v prípade dlhodobej rekonštrukcii nespôsobuje problém ľahká a na náklady úsporná výmena obkladových panelov, chladiacich a nechladiacich spresklených skriní a pultov. Presklené chladniace skrine, ktoré boli vyrobené z hranatéhovodočistého skla, umožňujú pre zákazníkov väčšií výber a pre pracovníkov pohodlnú obsluhu zákazníkov. Návrh interiéru v duchu mobilného interiérového dizajnu.

.„Zelená“ zmýsľanie, vedomá interiérová architektúra

Myšlienka používania prírodných materiálov sa zrodila v znamení ochrany životného prostredia. Naším cieľom bolo vytvorenie takého interiéru pekárne, kde sú zákazníci, výrobky a pracovníci pekárne v súlade s prírodou. K interiéru pekárne sme použili fínsku osiku, parenú borovicu a vodočisté vzdušné sklá. Pri použití drevených materiálov a farieb bez chemikálií pochádzajúcich od eko-firiem bolo dôležité aj navrhnutie takej LED svetelnej techniky, ktorá nasleduje moderný vzhľad pekárne, ale je aj úsporná na energiu.

Vedomou 3D projekciou, moderným štýlom, priodzenou atmosférou, premyslenou funkčnosťou sa nám podarilo vytvoriť jeden taký obchod Lipót - pekáreň, kaviareň, cukráreň, ktorý je hodný exkluzivite centra mesta, ale popri tom dostal útulný, priateľsky dizajn zvyšujúcu zisk. Exkluzívna interiérová architektúra v pekárni Lipót v centre mesta Győr so zdravými výrobkami, s neustálym vývojom a dvojnásobným obratom.

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0