Sauna wellness priestor, projekcia a realizácia

loading
Wellness plánovanie realizácia
 • Wellness plánovanie realizácia
 • Sauna wellness interiérová architektúra
 • Kompletná interiérová architektúra sauna wellnessu
 • Wellness plánovanie a realizácia v jednej ruke
 • Wellness návrh a realizácia
 • Wellness interiérová architektúra
 • Wellness - kombinovaná sauna záhrada
 • Saunový svet s Himalájskou soľnou terapiou
 • Infra sauna wellness
 • Fínska sauna vo wellnesse
 • Himalájske soľné pieskovisko
 • Wellness návrh interiéru
 • Projektovanie interieru- interierový dizajn Bratislava

Ste otvorený na kreatívne riešenia wellness?

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: szilard.darnai@luxusnesauny.sk

Online prieskum sauny

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Wellness saunový svet, Himalájske soľné pieskovisko, Himalájska soľná terapia v jednom. Sauna wellness priestor v kvalite vhodnej pre deti.

 

Pri našom najnovšom sauna wellness projekte bol objednávateľom majiteľ jedného penziónu, ktorý sa rozhodol pre nás na základe naších jedinečných wellness referečnych prác, ktoré videl na našej stránke. Rozhodol sa tak, že nás poverí s realizáciou jedného svojho naozaj prefekténho nápadu.

Už dávno chcel obnoviť svoj prevádzkovaný penzión. Obnoviť a vytvoriť také služby, ktoré sú len obmedzene dostupné v Maďarsku. Základom nápadu je koncepcia priateľná pre rodinu a deti, ktorá by bola doplnená s jedným komplexným sauna wellness strediskom. Takto vzniknutá služba by bola nielen regionálne, ale i celostátne jedinečná. Žiaľ u nás aj známe wellness hotely majú málokedy ručne a s vášňou zhotovený sauna svet a náročne vypracovanú Himalájsku soľnú liečbu s vhodnou účinnostou. Všetky tieto na domácej, ale aj na európskej úrovni je snád schopný zaručiť len iSauna Manufacture. Po predchádzajúcom telefonickom dohovore sme preposlali zákazníkovi našu ponuku. Po podrobnom prediskutovaní našej ponuky nám potvrdil svoj zámer  projektovania a urobili sme prvý krok k realizácií  cielu, tj. premeranie danosti miesta.

Miestom bol Tokaj čo je súčasťou svetového dedičstva s mnohými pamiatkami, s turistickými traťami, so svetoznámim vinárenstvom. Kvalitné vína, zber úrody,festivály vábia sem turistov, ktorí si radi oddychnu v náročnych wellness penziónoch, wellness hoteloch. Keď sme dorazili s kolegom, nás čakal neupravený terén, môžeme povedať že plátno bolo ešte prázdne. Vtedy sa začalo premeranie daností miesta a spoznanie podrobností žiadostí zákazníka. Po účinnom premeraní miesta  sa začala projekcia – kreatívna práca, vyberanie materiálov,kde dostalo hlavnú rolu vytvorenie harmonického interiéru.

Prvky nášho sauna wellness priestoru:

Kombinovaný saunový svet (infra sauna, fínska sauna, bio sauna). Ručne pripravená himalájska soľná stena s mobilnými relaxačnými lehátkami, podlaha s dreveným efektom, vaňa s liečivou vodou, Himalájske soľné pieskovisko, masážna miestnosť s dreveným obkladom z prírodnej jelše, s hviezdou oblohou, sprchy s dažďovým efektom,  nástenná fontána, záchod. Na fronte wellnesu boli vytvorené odsúvacie sklenené panoramatické dvere. Chodba čo spája wellness priestor s penziónom bola vydekorovaná s dreveným obkladom tiež s príprodnej jelše.

 

Je zastaralý sauna wellness svet vo Vašom domove, v penzióne, v hoteli? Zvoľte is vyššiu kvalitu sauna wellness priestora projektovaného a realizovaného iSauna Maunfaktúrou!

 

„iSauna Manufacture –Doživotná kvalita”

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0