Lugano,
Luxusný sauna domček Lugano

loading
nové video Lugano sauna dom
  • nové video Lugano sauna dom
  • Luxusný sauna domček Lugano
  • Lugano exteriérová sauna pôdorys

Luxusný sauna domček Lugano - precízne prevedenie, luxusný zážitok zo saunovania

 

Sú stavitelia a sú architekti. Umelci architektúry. Sú výrobci sauny, majstry sauny a sú tí, ktorí považujú vỳrobu sauny za umenie. iSauna sauna manufaktúra je taká. Umelcom vỳroby sauny.

Luxusný exteriérový sauna domček Lugano je dielom.  Sauna domček Lugano je kombináciou dizajnu s funkčnosťou, pohodlie s luxusom a to všetko dokonale v súlade s prírodou.

Dizajn kombinovaného sauna domčeka dáva minimalistickỳ štỳl, jednoduché línie, kvalitné materiály, jedinečnỳ dizajn vnútra sauna domčeka a velké sklenené plochy. Vďaka sklenenỳm stenám sauna domčeka je vnútro sauny vzdušnejšie a dostaneme perfektỳ vỳhlad na krásne okolie sauna domčeka. 

Sofistikovaná funkčnosť sauna domčeka sa preukáže v kombinácií  infra sauny a fínskej sauny. HÍbková terapia infra sauny, potné účinky fínskej sauny a liečivá sila himalájskej soľnej terapie v jednom sauna domčeku. Široká lavica  v tvare písnema U, umiestnenie saunovej pece a dve vchody  do sauna domčeka zabezpečujú pre hostí najlepšiu použiteľnosť.

Luxus a jedinečnỳ vzhľad sauna domčeka zabezpečujú podlahovỳ rošt, opierky lavice s LED podsvietením, jedinečnỳ  širokỳ vonkajší drevenỳ obklad sauny, viacnásobné liečivé účinky himalájskej soli so vstavanou saunovou pecou a špeciálne osvetlenie sauny. Sofistikovaná lavica,  opierky a podlahovỳ rošt saunového domčeka majú samo povedomú silu, ale s LED podsvietením vyvolávajú takỳ celkovỳ efekt, vďaka čomu má celỳ sauna domček ešte špeciálnejší a vzrušujúcejší vzhľad.

Pohodlné saunovanie zabezpečuje priestranné vnútro sauna domčeka. Štyria sa vedia naraz infrasaunovať,  a až osem osôb saunovať. Na špeciálnej lavici  sauna domčeka sa traja pohodlne poležiačky zmestia. Opierky umiestnené pred infrapanelmi zaisťujú prefektné držanie tela počas používania infrasauny a vysokokvalitné prírodné sauna materiály nám ďalej hỳčkajú zmysly. Vzhľadom na to, že sa saunová pec nachádza v strede pri sklenenej stene, tak poskytuje nielen jedinečnỳ vzhľad, ale sa dá aj obísť vďaka čomu je dosť veľkỳ priestor  v saune.

V záverečnosti  sauna domček Lugano vzhľadom na zložitú funkčnosť a vďaka jedinečného elegantného štỳlového vzhľadu  ponúka dokonalỳ luxusnỳ zážitok pre rodinu a priateľov tỳch majiteľov sauny, ktorí milujú kvalitu.

Plánujete exteriérovú saunu, sauna dom do Vašej záhrady? Máte záhradu s krásnym výhľadom kde plánujete umiestniť saunu? Mi Vám pomôžeme v realizácií.

 

■  West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Csiszár Noémi

Csiszár Noémi
International manažér
E-mail:info@luxusnesauny.sk
Direct Mobil: +421 918 909 138 (od 9- do 14 hod)

Szilárd Darnai
Sauna dizajnér
Phone: +36 70 949 5997
E-mail: szilard.darnai@luxusnesauny.sk

Poslať

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažér Zaslanie správy Online prieskum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslanie správy Online prieskum sauny