Lugano,
Luxusný sauna domček Lugano

loading
Luxusný sauna domček Lugano
  • Luxusný sauna domček Lugano
  • Lugano exteriérová sauna pôdorys
  • záhradná rodinná sauna

Luxusný sauna domček Lugano - precízne prevedenie, luxusný zážitok zo saunovania

 

Sú stavitelia a sú architekti. Umelci architektúry. Sú výrobci sauny, majstry sauny a sú tí, ktorí považujú vỳrobu sauny za umenie. iSauna sauna manufaktúra je taká. Umelcom vỳroby sauny.

Luxusný exteriérový sauna domček Lugano je dielom.  Sauna domček Lugano je kombináciou dizajnu s funkčnosťou, pohodlie s luxusom a to všetko dokonale v súlade s prírodou.

Dizajn kombinovaného sauna domčeka dáva minimalistickỳ štỳl, jednoduché línie, kvalitné materiály, jedinečnỳ dizajn vnútra sauna domčeka a velké sklenené plochy. Vďaka sklenenỳm stenám sauna domčeka je vnútro sauny vzdušnejšie a dostaneme perfektỳ vỳhlad na krásne okolie sauna domčeka. 

Sofistikovaná funkčnosť sauna domčeka sa preukáže v kombinácií  infra sauny a fínskej sauny. HÍbková terapia infra sauny, potné účinky fínskej sauny a liečivá sila himalájskej soľnej terapie v jednom sauna domčeku. Široká lavica  v tvare písnema U, umiestnenie saunovej pece a dve vchody  do sauna domčeka zabezpečujú pre hostí najlepšiu použiteľnosť.

Luxus a jedinečnỳ vzhľad sauna domčeka zabezpečujú podlahovỳ rošt, opierky lavice s LED podsvietením, jedinečnỳ  širokỳ vonkajší drevenỳ obklad sauny, viacnásobné liečivé účinky himalájskej soli so vstavanou saunovou pecou a špeciálne osvetlenie sauny. Sofistikovaná lavica,  opierky a podlahovỳ rošt saunového domčeka majú samo povedomú silu, ale s LED podsvietením vyvolávajú takỳ celkovỳ efekt, vďaka čomu má celỳ sauna domček ešte špeciálnejší a vzrušujúcejší vzhľad.

Pohodlné saunovanie zabezpečuje priestranné vnútro sauna domčeka. Štyria sa vedia naraz infrasaunovať,  a až osem osôb saunovať. Na špeciálnej lavici  sauna domčeka sa traja pohodlne poležiačky zmestia.

Opierky umiestnené pred infrapanelmi zaisťujú prefektné držanie tela počas používania infrasauny a vysokokvalitné prírodné sauna materiály nám ďalej hỳčkajú zmysly.

Vzhľadom na to, že sa saunová pec nachádza v strede pri sklenenej stene, tak poskytuje nielen jedinečnỳ vzhľad, ale sa dá aj obísť vďaka čomu je dosť veľkỳ priestor  v saune.

V záverečnosti  sauna domček Lugano vzhľadom na zložitú funkčnosť a vďaka jedinečného elegantného štỳlového vzhľadu  ponúka dokonalỳ luxusnỳ zážitok pre rodinu a priateľov tỳch majiteľov sauny, ktorí milujú kvalitu.

Chceli by ste dostať viac informácií?

 

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

Lévay Bendegúz

  Bendegúz Lévay
  International manažérHU/EN/DE
  Phone: +36 70 362 5597
  E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

 

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0