Békéscsaba,
Privátny rodinný wellness sauna dom

loading
rodinná sauna stavba
  • rodinná sauna stavba
  • tieniace prvky z masívného dreva
  • prémiový wellness sauna dom
  • projektovanie wellness sauna dom
  • wellness sauna dom s posilovňou
  • exkluzívny sauna dom na mieru
  • rodinný wellness sauna dom
  • sauna dom s exkluzívnymi riešeniami

Pool house

 

Naša nižšie uvedená referencia bola urobená na žiadosť klienta, ktorý je  vlastníkom pozemku v bezprostrednej blízkosti lesa. Jedinečné nápady wellness saunového domu sa nám podarilo zrealizovať na panoramatickom pozemku so starými stromami pri lese.

Privilegované danosti miesta inšpirovali návrh dizajnu so zameraním na prírodu  a použitie jedinečne navrhnutých, autentických cédrových fasád. Rodina trávi všetok svoj voľný čas v prírode, preto mala vyslovenú požiadavku, aby wellness projekt reflektoval túto ich vášeň.

Obývateľnú, domácku atmosféru vytvárajú naturalistické materiály, ktoré sú zvýraznené na veľkej ploche ako obklad. Fasádny tieniaci prvok so špeciálnym obklúkovým tvarom dodáva drevu štrukturálny vzhľad. Vertikálne časti tieniacého prvku z masívného kanadského červeného cédrového dreva zabraňujú pohľadom a zatienia tam, kde je to potrebné. Okrem toho sme kládli veľký dôraz na dizajn exteriéru saunového domčeka.

Priestranná, no krytá terasa ponúka dostatok relaxu   tu dostalo miesto aj rodinná vírivka.  Interiér aj exteriér saunového domčeka je možné využívať celoročne bez obmedzení. V lete je možné prednú a pravú stranu saunového domčeka plne integrovať s brehom bazéna a slnečnou terasou vďaka systému hliníkových posuvných dverí.

V ostatných častiach sezóny si vďaka izolačnému sklu môžeme užívať vnútorné wellness funkcie. V saunovom domčeku okrem iného dostalo miesto fitness kútik, kuchyňa s priestranným jedálenským kútom, media stena,  rodinná fínska sauna, tepidárium s jedinečnými lavicami, toaleta a sprchovací kút.

Odkazujúc na koníček hlavy rodiny sme umiestnili do mediálnej steny na mieru také dizajnové prvky, ako je  na mieru, ručne vyhotovená silueta plachetnice v obklade s imitáciu kameňa a trofeu jeleňa na uzavretej strane terasy.

Privátny rodinný saunový dom je wellness domček, ktorý je ideálny na relaxáciu s priamym prepojením záhrady a spoločenskej zóny. Estetické prostredie sa realizovalo v blízkom vzťahu interiérov s okolitou krajinou.

Aj Vy rozmýšľate na realizácií exterierového sauna domu, rodinnom privátnom wellness? Alebo máte inú konkrétnu predstavu sauny?

 

Skontaktujte sa s projektorským tímo iSauna manufaktury a zrealizujme spolu saunu, sauna dom, wellness priestor Vaších snov!

Chceli by ste dostať viac informácií?

 

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

Lévay Bendegúz

  Bendegúz Lévay
  International manažérHU/EN/DE
  Phone: +36 70 362 5597
  E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

 

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0