Győr,
Viac než wellness sauna dom prémiový životný pocit

loading
wellness sauna dom
 • wellness sauna dom
 • sauna dom na mieru
 • prémiový sauna dom
 • stavba wellness terasy
 • projektovanie interiéru sauna domu
 • jedinečný dizajn sauna domu
 • projektovanie 3D saunový dom
 • sauna dom na všetky ročné obdobia
 • dizajn obloženie z masívu
 • drevené obklady z masívného dreva
 • drevené obklady na mieru
 • drevené lamely na mieru
 • Tv steny z masívného dreva
 • rodinná sauna, kombi sauna
 • himalájska soľná stena
 • soľná kabína na mieru
 • špeciálne reflexné zasklenie záhradná sauna
 • wellness sauna dom do záhrady
 • obytný wellness sauna dom
 • stavba wellness sauna dom
 • rodinný sauna wellness stavba
 • sauna dom na mieru v záhrade
 • projektovanie wellness sauna dom
 • Viac než wellness saunový dom: prémiový životný pocit I 18 rokov skúseností

Viac než wellness saunový dom: prémiový životný pocit

20 ROKOV SKÚSENOSTÍ – Unikátny zážitok rodinnej wellness-sauny

 


Náš vracajúci sa spokojný zákazník nás navštívil v našej saunovej manufaktúre v srdci Szigetközu v Dunaszegu so svojím jedinečným nápadom. Na začiatku rozhovoru sme ešte diskutovali o realizácii vonkajšej gril-kuchyni a potom sme sa počas viachodinového rozhovoru dostali k skutočným, dávnym snom rodiny: komplexný dom s rozlohou 180 m2, ktorý je viac než wellness saunový dom a spĺňa všetky potreby rodiny a priateľov.


Po dvojmesačnej fáze plánovania sa sen stáva skutočnosťou.


Zdravý životný štýl a šport zohrávajú v živote rodiny veľkú rolu. V budove sa nachádza unikátna himalájska soľná kabína, ktorá vytvára nielen krásny povrch, ale aj zdravú a liečivú jaskynnú klímu. Jedinečné, ergonomicky vytvorené lavice v soľnej kabíne zaisťujú pohodlný a liečivý odpočinok. Infražiariče sú integrované aj do ergonomických lavíc, takže detoxikáciu môžeme ešte zvýšiť pomocou hĺbkového hrejivého účinku infrasauny.

.
V priestore kombinovanej sauny si priaznivé účinky horúcej fínskej sauny a detoxikačné účinky infrasauny môže vychutnať aj širšia rodina a partia priateľov. V kombinovanej saune je umiestnená aj himalájska soľná stena postavená okolo saunovej pece, ktorá ešte intenzívnejšie pôsobí na dýchacie cesty a pokožku.  Po saunovaní je osvieženie zabezpečené vo vodnom bloku, kde si v pohodlnej šatni možno odložiť uteráky, župany a saunové oleje potrebné na saunovanie.


Z hľadiska interiérového dizajnu v súlade s architektonickým trendom prostredia dominujú prírodné tóny a textúry, vznikajú formálne praktické a elegantné riešenia. Vo vnútorných spoločenských priestoroch sme použili jedinečne navrhnuté drevené obklady stien z kanadského červeného cédra I. triedy so skrytým LED osvetlením. Jedinečne navrhnuté drevené obklady stien a skryté osvetlenie pokračujú až po strop a tvoria tým s interiérom celok. Prvky z masívneho kanadského červeného cédra sú kombinované s thermowood jaseňom. Použitím čokoládovohnedého thermowood jaseňa sme dosiahli prirodzený kontrast medzi drevenými obkladmi stien. Barové pulty z masívneho dreva vytvorené na mieru sledujú línie dizajnových prvkov.


Po prechode do spoločenskej relaxačnej miestnosti sme navrhli mediálne steny na mieru, ktoré ešte viac posilňujú vzťah masívneho dreveného obkladu s blízkosťou k prírode. Individuálne mediálne steny z kanadského červeného cédra sú vhodné na inštaláciu televízorov, zvukových projektorov a inej spotrebnej elektroniky v interiéri aj exteriéri.


Jedným z dôležitých miest pre väčšie stretnutia rodiny a priateľov je kuchyňa, kde sme vytvorili kuchynský ostrovček s priestrannou jedálňou.


Vďaka vedomému dizajnu sa nám podarilo vytvoriť jedinečný svet interiéru, v ktorom sa do popredia dostávajú obkladové vložky z masívneho dreva a fasádne otvory. Keďže cieľom staviteľov bolo zníženie energetickej náročnosti budovy, veľký dôraz sme kládli na tepelnú izoláciu budovy a hliníkových otvorov s 3-vrstvovým zasklením. Reflexné trojvrstvové zasklenie s tónovaním vo farbe supersilver grey s reguláciou slnečného žiarenia znižuje náklady na klimatizáciu, poskytuje súkromie a vytvára vysokú úroveň pohodlia pre obyvateľov budovy.  Prívod čerstvého, na kyslík bohatého vzduchu a odvod spotrebovaného? vzduchu zabezpečujeme inštaláciou špeciálnej vzduchotechniky. Na zvýšenie komfortu bolo nainštalované elektrické podlahové kúrenie Magnum a strešná klimatizácia. Význam terás sa jednoznačne zvyšuje, pričom ich estetický účinok je tiež výrazný. Kombinácia krytých, tienených, chránených a otvorených priestorov pretvorí obytnú a wellness budovu ešte jedinečnejšou. O plné načerpanie energie sa okrem vonkajšej jedálne postará aj vírivka na terase. V jedinečnom prístrešku je nainštalované náladové osvetlenie LED s ochranou IP a zvukový systém. Ďalšie možnosti športového vyžitia pre deti aj dospelých poskytuje ihrisko na padbol a bazén vedľa budovy.  Napriek veľkým rozmerom má budova optimálne pomery a vďaka použitiu prírodných materiálov zapadá do okolia. Estetický dizajn si vyžadoval dôkladnú starostlivosť o detaily.


Neustále zbierame inšpiráciu, pretože práve to poháňa naše inovatívne myslenie a sviežu kreativitu. Z tohto procesu sa rodí jedinečný štýl našich sáun a saunových domov.


Sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť moderný a zároveň autentický obytný a wellness dom na mieru, ktorý je viacgeneračný a využiteľný v súlade s potrebami našich klientov a duchom doby.


Či ste súkromná osoba alebo hotel, pomôžeme vám nájsť najlepšie riešenie vďaka našimi individuálnymi nápadmi, dizajnom a v neposlednom rade aj vďaka našim jedinečným ponukám.


Ak uvažujete o saune na mieru, vonkajšom saunovom domčeku alebo wellness domčeku na súkromné alebo komunálne použitie, kontaktujte náš projekčný tím alebo buďte našim hosťom v našej manufaktúre v Dunaszegi a presvedčte sa o špičkovej kvalite, ktorú reprezentujeme.


Sme presvedčení, že naše odborné znalosti môžu prispieť k Vášmu úspechu!


iSauna Design Home - Viac než saunový domček / iSauna Design Home - Maximálna kvalita života s exkluzívnou realizáciou


Chceli by ste dostať viac informácií?

 

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

Lévay Bendegúz

  Bendegúz Lévay
  International manažérHU/EN/DE
  Phone: +36 70 362 5597
  E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

 

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0