Szeged Maďarsko,
Vonkajšia sauna

loading
Externá sauna
  • Externá sauna
  • Exteriérový sauna dom
  • Luxusná vírivka
  • Saunový dom
  • Sauna dom
  • Kombinovaná sauna
  • Himalájska soľná terapia

Luxusná vonkajšia sauna plánovaná na generácie

 

Tentokrát sme svoju fantáziu pustili na uzdu na privátnom lesnom statku, pri našej práci bol v maximálnej miere našim partnerom aj náš klient. Pri obchádzke terénu sme cítili energie a prírodné danosti pochádzajúce z daností pozemku. V rámci statku sme našli viacero miest, kde sa mohol projekt uskutočniť, ale nakoniec sme pre exteriérový sauna dom našli to najoptimálnejšie miesto.

Špecifikácie tvarov vyplývali práve z tohto umiestnenia. Nakoľko terén s výhodnou polohou nám poskytol panorámu okolitých kopcov a rastlinstva, preto bola čelná strana externej sauny vyhotovená z kalených, tepelne izolovaných panoramatických sklených panelov. V záujme ochrany a moderného vzhľadu sme použili individuálnu drážkovanú plechovú strechu a ukryté žľaby, vo farbe RAL 7016 pri stavbe externej sauny. V priestoroch interiéru sauna domu bola vytvorená ešte jedna toaleta, sprchovacia miestnosť, respektíve v odpočinkovom priestore získal svoju hlavnú úlohu masážny bazén Villeroy & Boch Comfortline.  Bola zabudovaná tiež jedna kombinovaná saunová jednotka s efektom trojice fínska sauna, infra sauna a Himalaja terapeutická sauna.

Saunovanie môže byť životnou formou, súčasťou každého dňa, odpočinkom a osviežením súčasne. Sauna pomôže nášmu organizmu zbaviť sa odpadných látok, disponuje účinkami na posilnenie imunitného systému a má cievne regeneračné účinky.

V rodine disponujúcej viacerými generáciami dámy skôr obľubujú detoxikačné účinky prostredníctvom hlbokého tepla infra sauny, v kombinácii so soľnou terapiou a náladovým osvetlením.  V infra saune je potrebné dbať na to, aby bola chrbtica zasahovaná infra žiarením koncentrovaným spôsobom. Dôvod je mimoriadne jednoduchý, chrbtica je riadiacim centrom fungovania organizmu.  Teplo zasahujúce chrbticu uvoľňuje svaly, rozpúšťa stres, dráždi konce vegeratívneho nervového systému, nachádzajúce sa na oboch stranách a prostredníctvom toho stimuluje fungovanie niektorých vnútorných orgánov, čím sa stáva detoxikácia účinnejšou.

V prípade sauny, saunového projektu v exteriéri je potrebné prihliadať na množstvo hľadísk, aby z každého zreteľa spĺňala požiadavky rodiny a priateľov. Pri užívaní externej sauny sa potvrdilo, že individuálne naprojektovaný externá sauna  sauna dom poskytuje pre svojich užívateľov skutočný wellness zážitok. Môžeme povedať, že nadnes sa zdravý životný štýl stal ich rutinou!
Ako aj pokojná lesná atmosféra, ktorá je doplnená o jesennú ruju jeleňov.

iSauna sauna manufaktúra Vám ponúka riešenia šité na mieru.

Kontaktujte náš profesionálny projekčný a poradenský tým a vysnívajme spoločne Váš sauna dom!

Chceli by ste dostať viac informácií?

 

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér - HU/EN/SK
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

Lévay Bendegúz

  Bendegúz Lévay
  International manažérHU/EN/DE
  Phone: +36 70 362 5597
  E-mail: info@szaunagyartas.hu

Online prieskum sauny

 

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0