Balatonfüred Maďarsko,
Wellness sauna domček do záhrady

loading
Sauna domček so zelenou strechou
  • Sauna domček so zelenou strechou
  • Záhradná sauna a pergoly
  • Komfortný sauna domček
  • Inteligentná záhradná sauna s APP riadením
  • Kombinovaná záhradná sauna so soľnou terapiou
  • Pergola na mieru s vyhľadom na Balatón
  • Wellness záhrada s vyhľadom na Balatón
  • Jedinečná pergola s oplechovaním
  • Slnečná terasa a masážny bazén
  • Sauna domček so sprchou

Wellness sauna domček do záhrady, stavba sauny doživotnej kvality.

 

Zákazník si už viac-krát zvolil doživotnú kvalitu iSauna Manufaktury. Toto je už 4. raz, že si vyžiadal pri plánovaní a stavbe wellness sauny do záhrady pomoc našého profesionálného tímu.

V tomto prípade je miestom mestečko Balatonfüred čo prešlo v poslednej dobe cez veľký vývoj a môžeme povedať, že sa stalo najpopulárnejším miestom stavby víkendových domov. Pri príprave tohto sauna domčeka bol zakúpený pozemok s krásnym výhľadom na jednom najlepšom mieste v mestečku Balatonfüred. Pozemok je s výškovo posunutými úrovňami, kde cieľ sa skladá z viacero funkcií.

Využitím daností pozemku sme naplánovali jeden wellness sauna domček s vykurovanou sprchou a záchodom. Špeciálne vytvorený sauna domček obsahuje také vynimočné strojárenské prvky ako je elektrický ohrievač vody a vykurovací systém s infrapanelmi.
Aby nebol narušený krásny výhľad z horných terás na Balaton a Tihany, tak veľký komfortný sauna domček s oplechovanou strechou dostal kryt z holandskej umelej trávy.

Samotný sauna domček je jedným prvkom kompletnej wellness záhrady. Pri sauna domčeku vo wellness záhrade bola umiestnená 20m dlhá slnečná terasa, ktorá je z Thermowood tirolskej borovici ako sauna domček. Slnečná terasa obsahuje jeden zvláštny vstavaný masážny bazén, ktory ponúka zážitok príjemného oddychu po plávaní vo veľkom záhradnom bazéne.

Na horných terasách zabezpečujú príjemný oddych jedinečné pergoly, kde spestrujú wellness záhradu také zážitkové prvky ako sú žblnkajúci potok a vodopád postavený z prírodných kameňov.

V jednej dobre naprojetovanej wellness sauna záhrade sa človek môže vypnúť, regenerovať a zbaviť sa stresu. Podstatou jednej wellness sauna záhrady je totižto to, aby zabezpečila úplné fyzické a duševné uvoľnenie. Práve preto, wellness sauna záhradu si dajú postaviť tí, ktorí sú vyznávači zdravého životného štýlu, kde sa môžu tešiť z jednej takej záhrady, kde svojej wellness terapií nájdu všetky potrebné bylinky, korenia, rastliny.

Cieľom wellness záhrady je, aby pozitívne pôsobila na všetky zmysly na zrak, sluch, čuch, chuť a dotyk. Je schopná, aby naplnila s energiou našu dušu, naše telo.

Citujem myšlienky zákazníka:

„Veľmi tesný termín dodania čo znamena 4-6 týždňov vrátane výroby, dovozu a rozsiahlej montáže na mieste vedeli plne držať, čím prispeli k prekvapeniu na narodeniny mojej manželky. Opäť ma nesklamal tím iSauna manufaktúry. Už viem, že prečo si ich zvolím i na piaty-krát.

Chceli by ste dostať viac informácií?

 

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@luxusnesauny.sk

Online prieskum sauny

 

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0