Grafické sklo dekorácia


Grafické sklo, moderná interiérová architektúra

 

Grafické sklo, farebné sklo, dekoratívne sklo použitie týchto skiel sa rýchlo rozšírilo v modernej interiérovej architektúre. Maľované sklo, grafické sklo má veľa dobrých vlastností.

Grafické sklo je elegantné a moderné, hygienické a ľahko sa dá čistiť. Grafické  sklo sa dá vybrať zo širokej škály vzorov. Vďaka vodo vzodornej farbe sa dá používat i vo sprche. Grafické sklo sa dá aj dodatočne zabudovať. Bez demontáže sa rychlo inštaluje, upravuje na existujúcu dlaždicu.

Zdobenie potlačou na sklo je taká novinka, ktorá je úžasne dizájnová a veľmi jedinečná možnosť dekorácie. Farbené sklo, maľované sklo sa rýchlo rozšírilo na trhu v kategórií farebného stavebného skla. Grafické sklo s jedinečnými farbami a vzormi ponúka nové možnosti dekoratívného skla ako stavebného materiálu.

Grafické sklo s jedinečnou technológiu farbenia umožnila prístupnosť celej palety farbenej škály. Grafické sklo sa dá tvrdiť, a tak ho môžeme použit i na potiahnutie plôch, ktoré sú vystavené vyššej teplote.

Grafické sklo, farbené sklo má tú veľkú výhodu, že sa farba  dá použiť na sko s hociakou hrúbkou, a tak sa dajú stavať z dekoratívného skla dvere sprchy, vstavané sprchy, oddeľovače priestoru a iné stavebné dokoratívne prvky.

Grafické sklenené dvere

 

Grafické sklenené dvere s potlačou skla umožní zobrazenie hociakého vzoru, farebného obrázku.

Nech je to jeden existujúci vzor, grafik, textúra, kresba alebo vlastná fotka. Grafické sklenené dvere sa dá zdobiť tak, aby doplnila v harmonickom súlade interiér. Grafické sklo zabezpečí jedinečnú atmosféru miestnosti, priestor zostáva otvorený pričom ponechá intimitu izby.

Grafické sklo, malované sklo moderná interiérová architektúra

 

Grafické sklo a vstavaná sprcha v kúpelni

 

Staviame sprchy, alebo  zadnú stenu nad vaňe z tvrdeného grafického skla, ktoré je bezpečné a ľahko sa dá udržiavať čisto. Vďaka individuálnym obrazom môžeme sa cítiť počas sprchovania, akoby sem boli v dažďovom pralese, na pláži alebo pod vodopádom.

Grafické sklo sa ľahšie udržiava čisto než obkladačky a s individuálnym vzorom, fotkou bude rodinná kúpeľňa naozaj exkluzívna.

V kúpelni pri vstavanej sprche a pri zadnej stene sa dá ešte kreatívne použiť maľované sklo. Môžeme ju použiť s podsvietením ako stenu, oddelovač alebo ako pult a tieto dekoračné prvky naozaj oživia atmosféru kúpeľne.

Grafické sklo v kuchyni

 

Grafické sklo môže byť zabudovaním aj súčasťou kuchynskej linky s čím vieme oživiť atmosféru kuchyne. Výhodou grafického skla je, že sa ľahko dá očistiť a je bezpečné. Hocikedy sa dá vymeniť, rýchlo sa dá namontovať.

Ostatné nápad na zdobenie

 

Jedinečnosť a pestrosť grafického, maľovaného skla zabezpečí ďalšie dekoračné možnosti. Grafické sklo sa dá dokonale použiť aj ako dekoračná stena, oddelovač priestoru ako barový pult v kanceláriach, predajňiach, reštauráciach alebo v hoteloch.

S 3D plánovaním a vizualizáciou Vám pomôžeme nájsť to najlepšie riešenie.

sk hu de en at cz
Obsah koša
0