Saunový dom vo vinohradníctve, sauna do exteriéru

loading
Saunový dom vo vinohradníctve
  • Saunový dom vo vinohradníctve
  • Saunový dom s himalájskou soľnou terapiou vo vinohradníctve
  • Sauna do exteriéru a vinohradníctvo
  • Záhradná sauna vinohradníctvo

Oceňujete ručne a s vášňou vyrobenú saunu?

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Ulica Biskupa Kondého 4577/18
929 01 Dunajská Streda

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: info@luxusnesauny.sk

Online prieskum sauny

 

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Saunový dom vo vinohradníctve, vinohradníci v saune


Ako sa spája vinohradníctvo so saunou?

Na prvý pohľad sa nám môže zdať, že medzi vinohradníctvom a saunou neexistuje nič spoločného… Spoločných bodov je napriek tomu veľa!

Prvým a asi najstarší spoločný bodom medzi saunovým domom a vinohradníctvom  je práve drevo. Proces takzvaný thermowood, ktorým sa spevňuje drevený obklad sauny, vynašli práve vinohradníci. Končeky vínnych rév sa spracovali horúcou parou na teplote, ktorá ešte nezničila drevo, tým zabezpečili, aby drevo dlho zachovalo svoju štruktúru a svoju funkciu.
To isté platí aj pre drevá sauny, saunové domy.
Najvhodnejším dreveným materiálom pre stavbu saunového domu, sauny do exteriéru je tepelne spracovaná jelša alebo kanadský červený céder.
iSauna sauna manufaktúra používa len prvotriedne drevené materiály pre výrobu sauny do exteriéru a saunové domy.

Ďalším spoločným bodom sauny do exteriéru a vinohradníctvom je práve zdravie. V dnešnej dobe je už každému známym faktom, že denná konzumácia dobrého vína má blahodarné účinky na srdcovo-cievnu sústavu a na celkové zdravie.
To isté platí aj pre sauny.Týždenne zopár pochodov v saune pomáha v zachovaní zdravia, prípadne v liečení už existujúcich chorôb.

Víno pomáha pri relaxovaní, spája ľudí a spevňuje dobré vzťahy medzi ľuďmi. Víno môže hrať hlavnú rolu aj vo výletoch, v schôdzkach priateľov, v rodinných a iných udalostiach. Podobne aj sauna, saunový dom môže byť dôležitou súčasťou nášho každodenného života.

Sauna, saunový dom vám zrelaxuje telo po vinobraní. Sauna pomáha svalom v rýchlejšej regenerácii, a tým zvyšuje zaťažiteľnosť. Existuje lepší pocit, než po náročnom vinobraní si užívať saunovanie a pritom sa kochať v disciplinovanej vinici bez hraníc? V saunovom dome od sauna manufaktúry Infraworld si môže každý oddýchnuť po námahách vinobrania.

Saunový dom umiestnený vo vinohradníctve je ideálnym doplnkom vinárskej turistiky alebo teambuildingov. Priatelia, známi, členovia rodiny alebo kolegovia si môžu spolu užívať saunovanie, pričom v dobrej nálade spomínajú na udalosti a zážitky dňa. Kombinovaný saunový dom je perfektným záverom vínnej turistiky, ochutnávky vín, výletov alebo tréningov.

Kombinovaný saunový dom maximálne vyhovuje všetkým požiadavkám. Je v nej infrasauna, fínska sauna, parná sauna a himalájska soľná terapia. Okrem toho sú jeho súčasťou sprcha so šatňou, oddychový priestor, kuchynka s jedálňou, televízor a posuvné sklené dvere.

Ak vstúpime do saunového domu, prvé, čo vidíme, je pohodlná šatňa, ktorej príjemnú atmosféru zabezpečuje hviezdna obloha. V šatni sauny do exteréru sa nachádza sprcha, po saunovaní sa môžeme hneď osprchovať.

Vedľa šatne saunového domu nájdeme kuchynku s malou chladničkou, ktorá je vhodná na posedenie s priateľmi a rodinou. V priestrannej jedálni a odpočívadle si každý nájde svoje pohodlie.

V tomto saunovom dome hrajú svetlá dôležitú rolu. Oranžový odtieň himalájskej soľnej steny záhradnéj sauny obsahujúcej 84 minerálnych látok sa nádherne splýva s ledovým náladovým osvetlením pod lavicami.
Hra plameňov imitovaného krbu ukľudňuje, hlavne keď ju sledujeme počas saunovania.

Ozajstným unikátom tejto sauny do exteriéru je vstavaný Smart televízor, ktorý okrem sledovania filmov umožňuje surfovanie na internete, prečítanie mailov, prípadne jednanie.

Žiadajte si našu individuálnu cenovú ponuku na exkluzívny saunový dom a zdokonalte si svoje vinohradníctvo!

 

Vo víne je pravda… v saune je zdravie…

  • quick deck thermowood jaseň
  • svetelná terapia do sauny
  • himalájska soľná stena od 0,5 m2
K dokumentumom na stiahnutie odporúčame Adobe Acrobat Reader, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť kliknutím na odkaz:

Adobe Acrobat Reader na stiahnutie

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0