Exteriérová sauna, zahradná sauna, sauna domček, saunové domčeky


Exteriérová sauna, sauna domček na mieru do Vašej záhrady! Potrebné vybavenia pri exteriérovej saune, sauna domčeka:

Vetranie exteriérovej sauny,sauna domčeka:


Vetranie je podstatný element pri vhodne fungujúcej exteriérovej saune, v sauna domčeka. Nepríjemný a zlý pocit v saune sa často stáva kvôli nedostatku kyslíka v saune a nie kvôli tomu, že niekto nevie znášať saunu. Vetranie je dôležité aj pri vysušovaní exteriérovej sauny, sauna domčeka aby sme odstránili vlhkosť a aby sme zabránili tvorbe hríbov. V prípade exteriérovej sauny,wellness sauna domčeka iSauna sauna manufaktury sú pár centimetrov nad dverami a na strane oproti dve medzere, ktoré zabezpečujú optimálnu zásobu kyslíka sauny a prúdenie vzduchu.

Tepelná izolácia exteriérovej sauny, sauna domčeka:


Pri stavbe exteriérovej sauny, sauna domčeka treba venovať velkú pozornosť izolácií. iSauna sauna manufaktúra používa efektívnu, modernú izolaciu Purenit, vodo a telo vzdorné, spojenie pripravené z hrúbkou 4 cm bez tepelného mostu.

Vodotesná izolácia exteriérovej sauny, sauna domčeka:


iSauna sauna manufaktura venuje obzvlásť pozornosť na vytvorenie vhodného podstavca exteriérovej sauny,sauna domčeka, pretože práve toto je to miesto, kde kvôli chybnej a neodbornej realizácií z času na čas vzniknú problémy, ktoré môžu byť nebezpečné na zdravie. Ak sa drevo bez úpravy dostane dlhši čas do kontaktu s vodou (napr. časté umývanie s veľkým množstvom vody, alebo zostane na nich voda), často môže viesť k predčasnému práchniveniu dreva a vzniku plesni, čo je výslovne škodlivé na zdravie.

Vonkajšia povrchová úprava drevených materiálov exteriérovej sauny, sauna domčeka:


Drevo používané v exteriéri je vystavené výstrednému počasiu. Stále výkyvy teploty, vietor, para, rosa, dážď, sneh a slnečné lúče s veľkou energiou zničujú drevo a znižujú odolnosť náteru. Úlohou povrchovej úpravy dreva (exterierovej sauny, sauna domčeka) je aby zachovala krásu dreva a aby chránila drevo pred nepriaznivým počasím, pred páliacími lúčami slnka a pred vlhkosťou. Ale dobrá úprava nie je len vodovzdorná ale aj neparotesná. Kvôli tomu sauna iSauna sauna manufaktúra natiera vonkajšie drevo exteriérovej sauny, sauna domčeka dvoma vrstvami bio oleja.

Vytvorenie strechy exteriérovej sauny,sauna domčeka:


Pri vytvorení exteriérovej sauny,sauna domčekov používame šindľovú strechu. Dá sa vybrať z viacero odtieňov.

Odvedenie dažďovej vody exteriérovej sauny, sauna domčeka:


Každá exterierová sauna ,sauna domček potrebuje odkvapovú rúru na dážď, lebo priamo stekajúca voda skôr alebo neskôr môže zapríčiniť vážne škody v saune.

Osvetlenie exteriérovej sauny, sauna domčeka:


Exteriérové sauny , wellness saunové domy sú osvetlené špeciálnym vodovzdorným bodovým LED osvetlením vhodným do exteriéru.

Ovládač exteriérovej sauny,sauna domčeka:


Ovládač - podľa typu - je schopný riadiť fínsku, infa, alebo kombinovanú (fínska a infra) saunu. Komunikuje v 3 jazykoch, ukazuje čas aj dátum. Prevádzka sauny sa automaticky vypne po uplynutí nastavenej doby vyhrievania, vydá zvukový aj svetelný signál. Tepelná poistka podľa výrobného nastavenia nad 130 °C automaticky preruší prevádzku.

Exteriérové sauny, wellness sauna domčeky s 5 ročnou zárukou s medzinárodným certifikátom TÜV!

sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Poradíme? ×
Laco MártaLaco Márta Laco Márta International manažér Zaslanie správy Online prieskum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslanie správy Online prieskum sauny