Prémiové sauny, sauna domy až s 20-30% zľavou!
Stiahnuť (PDF)

Himalájska soľná kabína do materskej školy


Zdravie sa začína v detstve


Najväčšiou hodnotou je naše zdravie. Ochrana zdravia je už v detstve veľmi dôležitá. Pomáhať organizmu,aby neustále sa budoval a rástol. Toto je cieľom aj súkromných materských škôl .Duševne pomáhať deti vo vývine starostlivosťou a osobitným zaobchádzaním.

V tomto môžeme pomôcť mi špeciálnou kombináciou himalájskej soľnej kabíny a jade masážnej postele. Himalájska soľná kabína sadeťom páči kôli charakteru pieskoviska. V himalájskej soľnej kabíne sa vie hrať aj 5-6 detí naraz, pričom ostatné deti vedia kresliť na bok himalájskej soľnej kabíny. Himalájska soľná kabína je pre deti  zábava, pričom rýchle uplynie čas a počas čoho sa ich zdravie zlepšuje.

V čom spočíva veľkoleposť Himalájskej soľnej kabíny?


Priaznivé účinky soľných jaskýň je pre každého známe.Tento účinok si môžete užívať vo vlastnej materskej škole s Himalájskou soľnou kabínou. Himalájska soľ je najčistejšia soľ na svete a  stavajú z nej soľné jaskyne a soľné izby. Denné používanie soľnej kabíny zmierňuje príznaky astmy a alergií, uvoľňuje priedušky, podporuje imunitný systém. Himalájsku soľnú kabínu môžu používať dospelí i deti.

Mobilná himalájska soľná kabína je taká ako soľná jaskyňa, ale sme ju vyvinuli pre použitie mänších skupín.  Môžete ušetriť  čas a energiu, zatiaľ čo si môžete zvýšiť zisk.

Mnoho rodičov dáva pozor na to, aby ich dieťa vyrastalo v zdravom prostredí. Toto môžete dať deťom mobilnou soľnou kabínou. Stále viac a viac rodičov hľadá materské školy so zdravotnou staroslivosťou. Majte aj Vy vlasnú himalájsku soľnú materskú školu. A dokonca aj rodičom môžete   darovať každý deň jedinečný zážitok z jade masážnej postele.

Prečo je dobrá jade masážna posteľ?


Veľkoleposť Jade masážnej postele spočíva  v zabudovanej tepelnej terapii, v 13 jade kameňoch, v masáži chrbtice,v špeciálnej masáži krku, nôh, akupresúry,v zabudovanom MP3 prehrávači a v turmalín kameňoch umiestnených pozdĺž chrbtice. Každonenným  používaním jade masážnej postele môžu byť nasledovné vysledky: formovanie postavy, chudnutie, uvoľnenie svalov, úprava stavcov, zníženie bolesti kĺbov a svalov, detoxikácia, cievna dilatácia, normalizácia krvného tlaku a hladiny cukru v krvi trpnutie prestane, posilnenie imunitného systému, zniženie hladiny cholesterolu a zlepšenie celkovej nálady.

Obdarujete rodičov s priaznivými účinkami jade masážnej postele. Usporiadajte dni otvorených dverí, kde sa celá rodina môže tešiť z kombinácie himalájskej soľnej kabíny a Jade masážnej postele. Kým sa deti hrajú v soľnom pieskovisku, zatiaľ si rodičia môžu užívať tepelnú terapiu a jade masáž spolu.

sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Poradíme? ×
Noémi CsiszárNoémi Csiszár Noémi Csiszár International manažér Zaslanie správy Online prieskum sauny