Interiérový dizajn - zabudovanie podkrovia s extravangantným interiérovým dizajnom

loading
Luxusné plánovanie interiéru bytu
 • Luxusné plánovanie interiéru bytu
 • Interiérová architektúra
 • Zariadená obyvačka s kombi saunou
 • Kombinovaná sauna v obyvačke
 • Exkluzívna kuchyňa s projektovaním
 • Plánovanie a realizácia kuchyne
 • Jedinečný dizajn interiéru
 • Interiérová architektúra so soľnou terapiou
 • Zabudovanie podkrovia plánovanie a realizácia
 • Interiérový dizajn bytu
 • Plánovanie zabudovaného nábytku
 • Jedinečný interiérový dizajn
 • Extravagantný interiérový dizajn
 • Luxusna interiérová architektúra
 • Projektovanie podkrovného interiéru
 • Kupeľňa interiérová architektúra
 • Kupeľňa s biokrbom
 • Plánovanie kúpeľne s jedinečným nábytkom
 • Plánovanie šatníka
 • Interiérová architektúra - projektovanie a realizácia
 • Interiérovy dizajn na základe individuálnych nápadov
 • Extravagantná interiérová architektúra
 • Riešenie interiéru na mieru
 • Kompletné projektovanie interiéru
 • Projektovanie interieru- interierový dizajn Bratislava

Chceli by ste dostať viac informácií?

Skontaktujte sa s naším wellness projektorským tímom na kontaktoch:

West Invest Holding s.r.o.

Szilárd Darnai
International manažér
Phone: +421 915 453 966
E-mail: szilard.darnai@luxusnesauny.sk

Online prieskum sauny

Kupujte priamo od výrobcu sauny exkluzívnej kvality za ceny výrobcu.

■ Alebo zadajte Vaše kontaktné údaje pomocou vyplnenia formulára a náš kolega Vám zavolá!

Poslať

Interiérový dizajn - zabudovanie podkrovia s extravangantným interiérovým dizajnom.

 

Luxus, pohodlie a funkčnosť


Prvé čo nás napadne z praktického hľadiska pri zabudovaní podkrovia je, že kôli šikminám strechy sa neda plnohodnotne zariadiť podkrovie s nábytkom. Toto je zvyčajne pravda okrem toho, že projektovanie interiéru si vezme do rúk taký kreatívny tím, ktorí využije maximálne a prakticky miesto čo je k dispozícií.


Šikminy podkrovných bytov môžeme definovať ako ich príťažlivosť. Kôli rôznym výškam stropu zabudovanie podkrovných priestorov i projektovanie vyžaduje väčšiu kreativitu a racionalitu. Samotná myšlienka zabudovania podkrovných priestorov stojí za nič, ak danosti miesta nie sme schopní využiť prakticky, funkčne a pohodlne.

Byt s panoramou sa nachádza priamo na brehu Starého jazera v meste Tatabánya. V byte novopostaveného bytového parku projektovanie a návrh interiéru charakterizuje extravagancia, luxus, jedinečné riešenia, samozrejme funkčnosťou vhodným jednotlivým miestnostiam. Pri navrhovaní interiéru bolo najdôležitejšia užitočnosť s extravagantným vzhľadom.Projekty interiéru a návrh zabudovania obsahujú nápadité, skryté riešenia, detailne, premyslené,multifunkčné prvky s dohliadnutím na praktickosť a pohodlie.

Pri zabudovaní podkrovia sa objavia jedinečné povrchové úpravy: Špeciálne kalené sklenené steny s potlačou, ktoré sú podsvietené s RGB a s LED pásmi teplej bielej farby, jedinečné  čalunené kožené obloženie stien, vďaka ktorým sa stanú miestnosti útulnými. Špeciálne prírodné drevené povrchy svojou elegantnosťou a jedinečnou nádherou zvyšujú krásu bytu.

Ako všetky kreácie interiérov, tak aj dokonalosť zabudovania interieru podkrovia spočíva v detailoch.
Ukážeme Vám miestnosti spestrené s geniálnymi nápadmi, ktoré môžeme samostatne pozerať úžasom. Jednotlivé miestnosti sú v úplnom súlade a tvoria takú harmóniu, ktorá vytvára odvážny, extravagantný, ale útulný pocit domova.

Obývačka – Obývačka je srdcom bytu a srdcom obývačky je sauna

Útulnosť, eleganciu a exkluzívny štýl obývačky dáva kombinácia biokrbu, kombinovanej sauny a KARE nábytku. Jedinečná pohovka a zariadenie je Art Deco štýlu, ktoré dokonale súladia so sebou, s farbou obývacej izby a so saunou. Zabudovaná kombinovaná sauna je vyhotovená z fínskej osiky a prispôsobuje sa stropu obývačky.Súlad sauny a obývacej miestnosti zabezpečuje jedinečne vytvorená RGB Led svetelná terapia, ktorá bola okrem sauny zabudovaná i do stropu miestnosti.
Svetelná terapia v strope obývacieho prestoru bytu sa dá riadiť v súlade s farbami sauny pomocou centrálnej riadiacej jednotky. Luxus podkrovného bytu doplňuje špeciálna TV stena. Extravagantný výzor TV steny doplňuje jedinečný bio-etanolový krb a prešívaný kožený obklad steny, ktorý je vo farebnom súlade s pohovkou.

Kuchyňa - V kuchyni sa dá nielen variť, jesť, ale i zabávať sa. Farby obývačky pokračujú ďalej do kuchyne, ktorá sa otvára do obývacieho priestoru. Kuchynská linka na mieru je očarujúca vďaka skleneným stenám s LED podsvietením, ktoré znázorňujú prierez achátového kristáľu. Kuchynská linka krémovej a matnej čiernej farby skrýva kvalitné kuchynské spotrebiče.

Rozmanitosť funkcií sme ďalej ešte stupňovali, aby kuchyňa bola i zábavným centrom. Do pultu, ktorý ohraničuje obývačku bol zabudovaný DJ pult. Tento DJ pult sa dá s jedným pohybom vytiahnúť z pultu. Vytiahnutý DJ pult je smerom do obyvačky, kde publikum sa môže i dokonca saunovať.

Spálňa – Scéna relaxácie a zdravia

Pohodlnosť a ozajstný odpočínok podkrovnej spálne zabezpučuje jedinečná KARE manželská posteľ s pasujúcími lampami.
iSauna Manufaktura sa preslávila tým, že kde sa objaví pohodlie a oddych, tam je nevynechateľné zdravie.Na stenu oproti postele bola ručne vytvorená veľká Himalájska soľná stena na mieru so špeciálnym podvietením. Himalájska soľ zabezpečuje mikroklímu soľnej jaskyňe. Odtiene oranžovej farby soľnej steny sú v súlade s odtienmi postele a doplnkov spálne.

Hosťovská izba– Kde i hosť je doma

Vo funkče navrhnutej hosťovskej izbe sa môže hocikto cítiť naozaj doma.  Na mieru vytvorená vstavaná skrina v sebe zahŕňa manželskú posteľ, skriňu a i nočný stolík. Na stenu oproti za Smart televízor bol umiestený drevený obklad, ktorý sa zhoduje s farbou nábytku. Táto miestnoť sa stala ozajsntým klenotom bytu.
Pracovňa – Motivácia prepletená s eleganciou

Náš klient veľa pracuje z domu a k tomu potreboval také miesto, ktoré je pohodlné praktické i motivačné.

Moderný nábytok pracovne, jedinečné Kare doplnky cigar louge štýlu a ručne vyhotovený drevený kazetový obklad umožňuje tvrdú prácu trvajúcu až do noci. Danosti miesta sú ideálne pre umiestnenie stola a monitorov. Na stene za monitormi je tiež umiestnený kazetový drevený obklad. Odtiene hnedej prírodnej farby majú ukludňujúci vplyv na organizmus, a takto sa stala miestnosť dokonalou pre kľudné vykonávanie práce. 

Kúpeľňa – Občerstvenie a maznanie doma

Kúpeľňa je nielen svojou funkčnosťou, ale i výzorom ako jedna malá wellness miestnosť. Vápenec zo Süttő svojím prírodným odtieňom, skriňa krémovej farby a číré sklenené povrchy robia naozaj vzdušným a priestranným kúpeľňu.

Sprchovová kabína stavaná na mieru je i parnou kabínou a jej pohodlnosť zabezpečuje sedadlo  zo Süttő vápenca. V kúpeľni nájdete ešte dvojmiestnu vaňu, ktorá rozmaznáva svojích užívateľov s perličkovým kúpeľom a vedľa zabudovaný biokrb zabezpečuje príjemnú atmosféru. Na svetlých povrchoch je umiestnený drevený obklad z amerického orechu s vysokým leskom, ktorý je v harmónií so svetlými povrchmi.

Šatňa – Elegancia sa začína tu

Šatna bola vytvorená ako duša bytu. Je na centrálnom mieste a má centrálnu rolu. Vytvorenie šatne uľahčuje ranné a večerné chystanie sa. Elegantný nábytok usmerňuje pozornosť na osobu, ktorá sa chystá. V hornej časti na stenách je prešívaný kožený obklad krémovej farby a takto je chystanie sa ešte štýlovejšie.

Predsieň – Pompéznosťou víta prichádzajúcich

Jednoduchá, ale funkčnosťou a výzorom vynikajúca predsieň bola vytvorená v harmónií so šatňou. Taktiež sú tu umiestnené prešívané kožené obklady, zabudovaný nábytok krémovej farby, jedinečný kryštálový luster KARE a zrkadlo s LED podsvietením vďaka, ktorým je predsieň naozaj jedinečný a  extravagantný.

Inteligentné riadenie bytu – je nevyhnutným prvkom jedného moderného luxusného domova

Osobnosť domova zabezpečuje štýlový dizajn interiéru a rozum inteligentný riadiaci systém.
V dnešnej dobe je už používaný inteligentný riadiaci systém vo viacerých bytoch a domoch. Vďaka inteligentného systému sa dá čiastočne regulovať a automatizovať nielen teplotu kúrenia a chladenia. Dá sa regulovať vykonnosť jednotlivých okruhov osvetlenia, farebné odtiene RGB osvetlenia. Dá sa riadiť i to, nakoľko chcete mať stiahnuté okenice, ale i viete riadiť aj fungovanie kombi sauny. Každý nástenný spínač sa dá zvlásť naprogramovať a takto vieme riadenie celého domova prisposobiť svojím potrebám. A ka by toto nebolo pre nás dosť, tak „rozum” nášho domova si možeme zobrať so sebou pomocou nášho smart telefónu.

Aj Vám sa páčia podkrovné byty len ste zatial nemali odvahu sa pustiť do toho? Máte v dome jednu podkrovnú časť a viac-krát ste už rozmýšľali nad tým, že by sa dala zabudovať? Zvoľte si tím projektantov iSauna manufaktury a dovolte, aby sme Vám zrealizovali obytný priestor Vaších snov.

Sauna na mieru

Exkluzívne a individuálne riešenia vo výrobe a stavbe sauny

Kombinovaný sauna domček

Premium exterierové sauny, wellness sauna domčeky.

Sauna wellness spa

Premium kvalita od výrobcu sauny, s medzinárodným certifikátom TÜV

Himalájska soľná izba

Riešenia interiéru s použitím himalájskej soli.

Interiérová architektúra

Exkluzívna interierovovy dizajn plánovanie a realizácia v jednej ruke

sk hu de en at cz
Obsah koša
0