iSauna medzinárodnej partnerský program


Pripojte sa k nášmu medzinárodnému programu predajcov sauny a sauna domčekov! Pozrite si podrobnosti:

  • Zdroje
  • Zodpovednosť
  • Možnosti rastu
  • Ako sa prihlásiť
Čo dostanem ja?

Čo dostanem ja?

Špeciálnu partnerskú zľavu

Predajcovia iSauna dostanú špeciálnu zľavu z cien  štandardných a individuálnych sauna kabín, sauna domčekov.

Profesionálna webová stránka a online marketing

iSauna manufaktúra prevádzkuje viac jazyčné webové stránky, zamerané na viac krajín optimalizované na vysokej úrovni so silnými pozíciami v google vyhľadávači. Stránky obsahujú množstvo referencií, informačných materiálov o výrobkoch pre svojich partnerov, kde môžu byť partneri umiestnení s vlastnou adresou a kontaktom.

Produkty s mendzinárodným TÜV certifikátom

iSauna sauna manufaktura plánuje a vyrába luxusné sauna kabíny prémiovej kvality na základe individuálnych predstáv. To všetko svedčí naš medzinárodný TÜV certifikát, ktorým sa v Maďarsku môže pýšiť len Infraworld Kft., t. j. iSauna manufaktura:

Študijné materiály a informačné materiály o produktoch

Pri spolupráci s nami naši partneri dostávajú neustále informačné materiály, ktoré pre nich odovzdáme v digitálnej forme, aby vedeli komplexne informovať svojich klientov pri predajoch.

Vynikajúce možnosti rastu

Ak sa stane z Vás iSauna Najlepší Partner, tak si môžete vychutnať ďalšie výhody. Vaši zákazníci vďaka unikátnym marketingovým materiálom a špeciálnym cenám budú v užšom spojení s Vami.

Viac jazyčná zákznícka služba a podpora

Po pripojení k nášmu partnerskému programu poskytneme pomoc všetkým našim partnerom od prvých krokov až po riešenie problémov zákazníkov. A to v nemeckom, anglickom, slovenskom, českom, francúzkom a maďarskom jazyku.

Podľa potreby medzinárodný dovoz s uvedením do prevádzky

V záujme zníženia prác na mieste naše sauny, sauna domčeky dovezieme do predu zmontované vo väčších elementoch na adresu montáže, či už cestou alebo dokonca aj námornou dopravou.

Technické výkresy, 3D plány o výrobkoch

Poskytujeme pomoc pre naších sauna predajcov s takými špeciálnymi službami ako individuálne technické výkresy, plány o saunách, sauna domčekoch, základové plány rovnako ako realistické 3D vyzualizácie.

Aké sú Vase očakávania odo mňa?

Aké sú Vase očakávania odo mňa?

Vytvorenie a zariadenie showroomu

Pri distribúcií výrobkov prémium kvality je nevyhnutné vytvorenie osobného vzťahu so zákazníkmi hlavne pred nákupom. Ak chcete pomôcť klientom pri rozhodovaní, budete potrebovať vzorkovňu, kde môžete prezentovať vybrané iSauna sauny.

Poskytnutie služby, informovanie klienta

Môžete  vyniknúť z takými kontaktnými a informačnými službami ako je napr. iSauna live chat, komunikácia cez webovú stránku. Takto môžete ľahšie udržiavať kontakt so svojími zákazníkmi.

Cenové ponuky a vytváranie individuálnych cien

Naši kvalifikovaní pracovníci pomôžu našim partnerom čo najrýchlejšie zostaviť materiály ponúk, ktorým vytvorenie cien necháme na naších partnerov, a tak môžu udržiavať proces uzatvorenia kontraktov v dinamike.

Účasť a zastúpenie na výstavách

Je dôležité, aby naši partneri boli tiež vo verejnej mysli a tak,  keď sa zúčastnia na výstavách v zastúpení iSanua brandu, tak ich podporujeme na vysokej úrovni.

Získavanie nových zákazníkov, spravovanie už jestvujúcich zákazníkov

Ak chcete vytvoriť úspešnú spoločnosť na zastúpenie iSauna manufaktúry, tak je veľmi dôležité hladanie  obchodných príležitostí využitím Vaších odborných znalostí a vytvorenie nových kontaktov využitím miestnej siete s rozširovaním Vaších existujúcich vzťahov.

Rast s iSauna vynikajúcími možnosťami partnerstva

Rast s iSauna vynikajúcími možnosťami partnerstva

Neustále rozširovanie radu produktov

Vďaka kreatívnemu tímu projektantov sa neustále rozširuje naša ponuka produktov sáun, sauna domov využitím najnovších funkcií. Takto viete pravidelne obslúžiť Vaších zákazníkov s novinkami.

Neustále sa vyvíjajúce technické zázemie

ISauna manufaktúra  má na mysli niele módu, ale aj vývoj technológie a takto, vytvára to najlepšie riešenia pre saunovanie. Stavia svoje sauny  s novým riadičom na smart telefón, infrapanelmi a saunovými pieckami špičkovej kvality.

Výrobky podľa najnovších design trendov

Tím kreatívnych projektantov iSauna manufaktury v nadväznosti na najnovšie trendy, neustálym skúmaním trhu plánuje a rozširuje svoje produktové rady.

Dokonca ja regionálna vyhradnosť

Spoločná úspešnosť je záujem nás všetkých. Preto pre naších najlepších partnerov zabezpečíme regionálnu výhradnosť, tym zvysujúc ich zástancov.

Ako sa môžem stať partnerom?

Ako sa môžem stať partnerom?

Registrácia do programu

Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť registračný formulár, vyplniť a odoslať na info@infra-world.hu e-mailovú adresu.

Úspešné preverenie firmy

Pošleme Vám jeden dotazník ohľadom Vašej firmy a prevádzkovania Vašej firmy. V prípade, že Vaša firma bude spĺňať kritériá, tak už zostáva len uzavretie vzájomnej zmluvy.

Stiahnite si registračny formulár predajcu
sk hu de en at cz
Obsah koša
0