Sauna na mieru, kombinovaná sauna, fínska sauna, infrasauna


 Ako nájsť vhodnú firmu vyrábajúcu sauny, ktorá stavia individuálne sauny na mieru za najvýhodnejšiu cenu a v špičkovej kvalite?

Iste už aj Vás bolí hlava neustálym pátraním po stolárov a po spoločnostiach vyrábajúcich saunu, ktorí:
1. spoľahliví!
2. Poskytujú záruku za svoju prácu!
3. Pracujú korektne a rýchlo!
4. Majú vlastný projektorský tím a medzinárodný certifikát TÜV.
5. A v neposlednom rade svoju prácu vykonajú za dobrú cenu a v špičkovej kvalite!

V dnešnej dobe rozlišujeme rôzne typy saunovania, z ktorých asi najrozšírenejšou formou je fínska sauna, ktorá je miestnosť vyrobená z dreva, kde pri relatívne vysokej teplote a nízkej vlhkosti prinútime naše telo k poteniu. Obľúbeným typom je aj parný biosauna, kde je teplota nižšia a vlhkosť vzduchu vyššia.

V infrakabíne a bio parnej saune je nižšia teplota, preto menej zaťažajúce pre ľudský organizmus, takže aj ľudia s vysokým krvným tlakom a deti môžu užívať blahodarné účinky infrasauny a biosauny.

Dopyt po individuálnej sauny na mieru neustále rastie: exkluzívny dizajn a vytváranie sáun na mieru použitím rôznych farieb, tvarov a drevených materiálov, ktoré dávajú aj Vašej individuálnej saune jedinečný vzhľad.

Tím iSauna sauna manufaktury je Vám k dispozícii od prvej fázy po poslednú minútu plánovania. Cez odborné poradenstvo, cez úzky online aj osobný kontakt so zákazníkom a 3D vizualizáciu Vám pomôžeme, aby ste mohli uskutočniť Vaše sny o vlastnej saune šité na mieru Vašim predstáv, aby ste mohli vytvoriť vo svojom domove, vo svojej záhrade svoju vlastnú wellness oázu.

sk hu de en at cz
Obsah koša
0
Poradíme? ×
Laco MártaLaco Márta Laco Márta International manažér Zaslanie správy Online prieskum sauny
Szilárd DarnaiSzilárd Darnai Szilárd Darnai Architekt, dizajnér Zaslanie správy Online prieskum sauny